piątek, 4 października 2013

Ptasie trele

Macie tak czasami, że budzicie się w środku nocy z myślą o tym, co zamierzacie zrobić jutro? Ja tak czasami mam, nawet często. Pół biedy jeśli są to kwestie przyjemne, gorzej jak się budzę w przeświadczeniu że muszę coś zrobić w pracy. Tym razem jednak było "na przyjemnie". Kilka dni temu rzucono mi hasło kartka urodzinowa. Spoko. Miałam pomysł, idee, wszystko było jasne i klarowne. Do pamiętnej nocy. Obudziłam się w środku nocy (było trochę po 2...) i coś mi mówiło, że kartka ma powstać właśnie z tych papierów, ba że ma być ptasia, ba, że mają być na niej stemple.

Dziwne? Chore? Sama nie wiem.

Nazajutrz zasiadłam więc do tworzenia. Ptaki wyśniły mi się piękne, dokładnie takie jak ma w swoich grafikach Janet. Wyśnił mi się też cudny papier UHK Gallery , z którego już raz miałam możliwość zrobić kartkę na wyzwanie Teo. Z tego wyzwania wykorzystałam też pomysł na bazę, bo bardzo mi się tamta spodobała.

No ale jeszcze pozostała kwestia stempla. W stemplowaniu jestem cienka, bardzo cienka. I nagle przyszło olśnienie! Ostępluję tą klatkę dla ptaszków - w oryginale była kremowa, z bliska widać wyraźnie subtelne stemplowanie wspaniałym stemplem Lemoncraft. Jestem z tej klatki dumna (i skromna pisząc te słowa też ;))


Poza tym co jeszcze jest na tej kartce? Wszystko :) jak dla mnie wszystko :) I kwiatki, i tuszowane brzegi na serwetce, i listki , cudowne, uwielbiane przeze mnie perełki z Rapakivi, i kawałek przemyconego sznurka też. No i warstwy, dużo, dużo warstw. Wszystko na kosteczkach 3 D - więc dość dość wysokie. Takiej rozrzutności po sobie się nie spodziewałam ;)

Pogadałam sobie, a teraz sobie popatrzcie :))

 I tu warstwy, o których mówiłam.
Skoro już tak nawarstwiłam i byłam zaskakująco rozrzutna to zgłaszam kartkę na wyzwania:
- Fanboard Rapakivi
- Diabelskie Wyzwanie "Wyraź swoje najpiękniejsze uczucia" i koniecznie dodaj ptaszki-w dowolnej ilości 15.10
 

- ABC Challenge (8.10) Words
- 'ABC' Challenges  ABC47 '3 or more Pattern Papers' 

12 komentarzy:

 1. ale piękna warstwowa karteczka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nooooo....WOW !!!!!!!!! No sza po ba :D
  -kompozycja- bajka, wszytsko się pięknie łączy
  -wykonanie-cudo
  -barwy-wspaniałe
  Jedna z najlepszych karteczek !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż się zarumieniłam :) Taka dokładna ocena i jeszcze tak pozytywna ;) dziękuję

   Usuń
 3. jest przepiękna, a te kwiaty po prostu super!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczna kartka i trzymam kciuki za wyzwanie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. jest genialna :D zachwycają mnie kolory, kompozycja i dodatki :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gorgeous card & LOVE the soft color palette!!!! Thanks so much for playing along with us @ ABC Challenges & hope to see you back again next week for our kids card challenge!!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też jestem dumna z Twojej klatki:-) I z całości:-) Bardzo delikatna i ulotna kartka, choć tyle się tu dzieje, i tyle szczególików. Taka jesienna, choć nie lubisz jesieni:-(

  OdpowiedzUsuń
 8. Very pretty, love your design. Thank you for joining us over at The ABC Challenge this time and hope you will join us again. Take care, Ann-Marie xxx

  OdpowiedzUsuń