czwartek, 24 października 2013

60 mieć lat

Nie, to nie tyczy się mnie, jeszcze nie :) ja dopiero do połowy dobiegam (właśnie przeżywam kryzys z tego powodu więc cicho sza ;)
Stworzyłam kartkę w klimacie - hm... Vintage? Nie wiem sama. Jak dla mnie retro. Znów było to nie lada wyzwanie, bo kartka miała być dla faceta, dla mężczyzny znaczy się - a to zawsze trudniej. W dodatku uparłam się ja sama na wykorzystanie starego samochodu. No i znalazłam idealny w grafikach Janet. A potem? A potem to już wszystko poszło na starocie - przetarte brzegi, niedoklejone rogi, pozorna niestaranność. I jeszcze się naczytałam na innych blogach, że dla faceta to bez kwiatów, bez perełek, bez dżetów... no ale jak tak całkiem bez? Perełkom Rapakivi nie mogłam się oprzeć ;) Podobnie jak perłowym papierom - ciemna czakolada i ecru, na którym drukowałam obrazek sprawiają, że karteczka bardzo subtelnie błyszczy. Użyłam także obłędnej taśmy washi :)
I strzałki. Nie są tam przypadkowe. Symbolizują dotarcie do pewnego momentu i ciąg dalszy. Czyli ta 60 to tylko taki półmetek ;) dalej też jest życie :)
 I środek mojej kartki :)
Kartkę zgłaszam:
- tablica Rapakivi październik
- tablica scrap.comhttp://sklep.scrap.com.pl/   (użyta taśma washi)

I jeszcze chciałabym na koniec bardzo serdecznie podziękować za wszystkie gratulacje pod ostatnim wpisem :) czasami coś się uda zrobić dobrze ;) czasami :) dziękuję

12 komentarzy:

 1. suuuper karteczka:)Myślę, że częściej niż czasami robisz coś dobrze:) piękne są Twoje prace, bardzo lubię do Ciebie zaglądać i podziwiać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. przepiękna karteczka, cudeńko

  OdpowiedzUsuń
 3. No super kartka, wspaniałe kolorki.Moja droga, oczywiście, że Twoje kartki są coraz lepsze, coraz piękniejsze, coraz więcej się na nich dzieje, więc częściej niz CZASAMI robisz dobrze-tak jak to zauważyła Katlus. NO czekam na kolejne Twoje dzieła..Pozdrawian!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczna kartka, a motyw strzałek genialny!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. superowa , ja nie potrafię robić męskich kartek więc na tym planowanym spotkaniu będziesz mnie po prostu ich uczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Oleńko Ty zawsze robisz piękne karteczki:)
  dla mnie zawsze byłaś jesteś i będziesz MISTRZYNIĄ:)
  ja też ostatnio autka lubię:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna praca, bardzo fajnie dobrana pod każdym względem.

  OdpowiedzUsuń
 8. O proszę! Tak dawno mnie tu nie było, a twój styl robienia kartek strasznie się zmienił. Kartka jest po prostu śliczna!

  OdpowiedzUsuń