niedziela, 29 stycznia 2023

Sięgnij gwiazd

 Dzień dobry :)

Najpierw chciałabym podziękować za odzew pod moim poprzednim postem. Bardzo mnie ucieszył fakt, że nie tylko ja jakoś nie mogę do końca zaakceptować życia na FB i tylko na nim skupić swoją uwagę w kwestii twórczości. 

W tym roku ten blog będzie obchodził swoje  10 urodziny - wcześniej, jak już pisałam blog prowadziłam przez 4 lata na blox.pl, ale tamte już dawno zostały zlikwidowane :( a szkoda, bo właśnie były swego rodzaju twórczym pamiętnikiem. 

Pisząc dalej historię mojej twórczości przychodzę do Was dzisiaj z boxem przygotowanym z okazji 40. urodzin - tym razem wyjątkowo dla dwóch osób jednocześnie. Trochę się gryzłam z tematem, jak to do końca pogodzić, zwłaszcza że miało się pojawić także nawiązanie do kotów, a tu jak na złość wszytskie koty, jak to koty - lubią chadzać własnymi ścieżkami i wyszły z mojej małej "pracowni, a te, które zostały zupełnie nie spełniały kryterium. Powstał więc taki kombinowany boxik. 

 

I jeszcze filmik ;)

 https://youtu.be/P324QnEjaIs

Box posyłam na wyzwania:

Craft4You 31.01.2023 skąd pochodzą m.in. te niesamowite i niezastąpione wstążki 

 


Blog sklepu MiszMasz Papierowy 12.02


7 komentarzy:

 1. Box jest fantastyczny :) Cudownie poradziłaś sobie ze stworzeniem pudełeczka dla dwóch osób jednocześnie :) Dopracowany w najdrobniejszym szczególe :) Pozdrawiam :)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe , przemyślane pełne życzeń pudełko. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś pięknego. Dziękuję, że bawisz się z nami na blogu Miszmasz Papierowy. Pozdrawiam DT Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocza praca. Dziękuję za udział w wyzwaniu sklepu Miszmasz papierowy

  OdpowiedzUsuń
 5. Super box. Dziękuję za udział z wyzwaniu Miszmasz Papierowy. Pozdrawiam, Hania DT.

  OdpowiedzUsuń