poniedziałek, 29 grudnia 2014

Spełnienia marzeń

Nim przejdę do meritum sprawy, chciałabym Wam bardzo serdecznie podziękować za odwiedziny i liczne komentarze zostawione od wczoraj pod różnymi postami. Od razu widać po ruchu na blogu, że Święta minęły ;) Cieszę się ogromnie, że moje niekoniecznie skomplikowane pomysły przypadły Wam tak bardzo do gustu :)

Dzisiejszy post jest już chyba ostatnią moją kartkową propozycją na ten rok. Troszkę pożegnalnie, troszkę z życzeniem - dla Was, moi mili Czytelnicy i dla siebie także - aby spełniły się Wasze marzenia. Przy okazji Nowego Roku złożę Wam z pewnosćią życzenia, ale już dziś przede wszystkim ode mnie dla Was - SPEŁNIENIA MARZEŃ :)

A teraz do rzeczy ;) może by mieć tak na wyłączność wróżkę? o delikatnych mieniących się skrzydełkach, z magiczną kulą spełniającą marzenia na wyłączność?


 Wróżkę o talii, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna z nas ;) zwłaszcza po Świętach ;)


 Z niesamowitym przesłaniem


Na przekór panującej zimie, w towarzystwie lekkich, wiosennych kolorów i jeszcze bardziej wiosnę przypominających motyli... 

Więc SPEŁNIENIA MARZEŃ kochani :))


Karteczkę posyłam na grudniowe wyzwanie Scrap Pasji (31.12) - moje bingo to papiery MD (praktycznie cała kartka powstała na bazie kolekcji Fancy Flowers, wykrojnik MD, ramka)


12 komentarzy:

 1. cudowna kartka! taka w sam raz na zimowy wieczór:) przywołuje ciepłe wspomnienie lata:) kartka jest taka jakie lubię:) wspaniała Olu:) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Spełnienia wszystkich marzeń oraz nieustającej weny!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wzajemnie!
  Niech się spełnią! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne kolory :) Wróżka nieco za chuda ;) ale co tam :) Karteczka cudowna:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawdziwe arcydzieło. Piękne. Cudna!!Dziękuję za piękne zyczenia. Życzę Ci kolejnych wspaniałych pomysłów kreatywnych, pięknych wygranych i aby każdy Twój dzień był radosny i słoneczny!!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny ten wykrojnik wróżki a fantastycznie skomponowana kartka :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Zwiewna, cudna, delikatna:) Piękna:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak z baśni! Dziękujemu za udział w wyzwaniu na blogu Scrap Pasji.

  OdpowiedzUsuń
 8. magicznie :) dziękujemy za udział w wyzwaniu ScrapPasji :)

  OdpowiedzUsuń
 9. alez niezwykle , jak w zaczarowanym ogrodzie , cudowna magiczka karteczka dająca nadzieję na lepsze ..... a swoją drogą widziałam widziałam już kto ją otrzymał .... super

  OdpowiedzUsuń