piątek, 12 grudnia 2014

Kolejny kwartet

Witajcie w imieniny miesiąca :)) Wiecie kto dzisiaj świętuje? Aleksandra :) tak tak, ale nie ja :)
Choć może szkoda, bo mam dzisiaj wyjątkowo ciężki, szkoleniowy dzień rozpoczynający się testem z wiedzy bliżej nieokreślonej u pani doktor bardziej nie lubianej ;) Gdybym miała imieniny to może jakieś "fory" by były? Oj gadam od rzeczy ;) więc przejdźmy do rzeczy :)

W tym roku miałam takie marzenie, by moi wszyscy znajomi rozwiani po Polsce otrzymali kartki ręcznie robione. Nie dałam rady :( za dużo pracy :( ale chciałam naprawdę chciałam. Wymyśliłam sobie więc karteczki w klimacie C&S. Tym razem poszłam w świeczki. To zresztą troszkę przymus był ;) otóż pewnego, jeszcze ciepłego dnia pożyczyłam od jednej dobrej duszy wykrojniki, ale że nie miałam czasu zrobić wycinanek na zapas, zostawiłam to zadanie mojej mamie - z konkretną instrukcją - z czerwonego papieru poinsettie, z zielonego liście Magnolii, zaś z perłowego właśnie wzory świąteczne. Wracam - a tam jeden wielki misz masz :) tzn poinsettie wycięte z perłowego - przez co przy jego gramaturze (250) stały się całkowicie bezużyteczne, liście powycinane z różnych, podobnie jak świeczki - dziwnym trafem tych ostatnich jest najwięcej w różnych kolorach zieleni... no i tak się wyręczyłam ;) Tak więc zapraszam do obejrzenia C&S świeczkowych :)Ostatnimi czasy w ogóle się nie chwaliłam moimi niewielkimi osiągnięciami pod postacią wyróżnień. Na blogu CraftFunu kilka dni temu, moja gwiazdkowa zawieszka otrzymała wyróżnienie :)

To bardzo miłe, kiedy praca podoba się na tyle że staje się "na podium" :)

8 komentarzy:

 1. Świętuje Aleksandra, świętuje miesiąc i ja........licząc kolejny rok do przodu:) Gratuluje wyróżnienia, i gratuluje pięknych prac:))Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ładne takie świeczuszkowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oleńko cudowne karteczki:)
  ja też bym chciała tak dla Wszystkich zawsze sobie to obiecuje a potem brakuje mi czasu, staram się wysyłam ale nie wszystkim:(

  Gratuluje z całego serca wygranej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. no i fajnie wyszło!
  odczep się od mamy trza było przygotować kobiecie odpowiednią instrukcję ;-PPP

  a ja szukam tego kropkowanego folderu i cos nie mogę go nigdzie dopasć...

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo stylowe te kartki :) Gratuluję wyróżnienia :)

  OdpowiedzUsuń