poniedziałek, 8 lipca 2013

Wymianka?

Oglądam sobie różne blogi - wiadomo jak każdy i tak mnie naszło. Co jakiś czas staje się modne stosowanie w pracach a to perełek w płynie, a to taśm washi, a to masy plastycznej Marthy Stewart... na wszystko trudno jest grosiki uskładać. I tak sobie pomyślałam, że może jest wśród Was jakaś chętna duszyczka, która zdecydowałaby się ze mną na wymianę właśnie tymi ostatnimi elementami - chodzi mi głownie o motylki z masy plastycznej. Na wymianę mogę zaoferować wycinanki z maszynki, coś robionego własnoręcznie, drobiazgi do prac scrapbookingowych, przesyłkę niespodziankę, itp wg indywidualnych ustaleń.

Jeśli jest jakaś chętna duszyczka to bardzo proszę o wpis z komentarzem plus mail - napiszę pw.

***
Ich schaue auf die verschiedenen Blogs - wie jeder weiß, und so kam ich vorbei. Von Zeit zu Zeit ist es Mode wird, die Nutzung des Werkes und den Perlen in der Flüssigkeit und dem Washi Klebeband und einer plastischen Masse Martha Stewart ... überhaupt schwierig, Geld zu sammeln. Und so dachte ich, es könnte einige von euch eifrig kleine Seele, die mir nur die letzteren Elemente ersetzen entscheidet sein - ich meine vor allem die Schmetterlinge aus Schaum. Im Gegenzug biete ich Ausschnitte von Geräten, einige wirken sich, kleine Dinge zu scrapbookingowych, Versand Überraschung arbeiten, etc nach individuellen Vereinbarungen.
Wenn es ein sehr eifrig kleine Seele hinterlassen bitte den Kommentar sowie Mail - Aufruf schreiben.

3 komentarze:

 1. Motyle z masy są prześliczne, zresztą jak każdy dodatek z tego materiału.Ja sama nie posiadam takich cudów, ale mam nadzieję, że kogoś spotkasz jakąś wspaniałą duszę, która się wymieni z Tobą.Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie posiadam takiego czegoś:-) Ale za to... się robi paczuszka w zamian za Twoją rozkoszną paczuchę:-) Się robi i w tym tygodniu ją wystrzelę:-) Motylków z masy niestety tam nie będzie... ale będą inne motylki:-)
  Życzę powodzenia w poszukiwaniu motylków z masy:-)
  Pozdrawiam ciepło:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mogę coś z tobą wymienić za wycinanki z maszynki.
  Też od dłuższego czasu ślinię się na widok tej masy, ale kasy nie ma, to i masy nie ma...
  Mogę ci zaproponować np. wycinanki z dziurkacza-guziczka, kilka serwetek papierowych, naklejki, dodatki z beermaty, jakieś dodatki papierowe.

  OdpowiedzUsuń