wtorek, 2 lipca 2013

Monotematycznie/Das gleiche Thema

Moje ręce są zajęte ślubnymi kartkami. Lubię tą tematykę. To są prace z cyklu łatwe, lekkie i przyjemne. No i chwila taka doniosła, wyjątkowa :) Dzisiaj dwie bliźniacze kartki i to w dodatku wzorowane na zaproszeniu dla mojego brata. Nic na to nie poradzę - moje koleżanki z pracy się uparły, że chcą takie i nie ma wyjścia. Nie pomogły tłumaczenia, że to nie są kartki okazjonalne, ale właśnie zaproszenia.

Meine Hände sind damit beschäftigt, braut Karten. Ich mag dieses Thema. Das sind die Werke aus dem einfachen, leicht und macht Spaß. Und während die einzigartige gemeldet :) Heute sind die zwei Karten und ist zusätzlich auf der Einladung meines Bruders modelliert. Ich kann mir nicht helfen - meinen Kolleginen wollen, und es gibt keinen Ausweg. Übersetzung half nicht, dass die Karten nicht zufällige, aber diese Einladung.

Zdjęcia pierwszej - nie bardzo udane.
Bilder erste - nicht sehr erfolgreich.
 


 I druga:
Und die zweite:


W obu ten sam motyw, w obu kieszonki na pieniążki. Nie muszę już chyba dodawać, że koronka podbiła serce nie tylko mojej przyszłej bratowej....

In beide die exakt gleiche Ansicht in beiden Fächern für Münzen. Ich habe nicht hinzuzufügen, dass Krone nicht nur die Herzen meiner zukünftigen Schwägerin gewonnen ....

6 komentarzy:

 1. Powiem Ci, że dzisiejsze Twoje prace są bardzo eleganckie i przyciągają wzrok....mój Napewno i myślę, że nie tylko mój.:)Bardzo mi się podobają że względu na kolorystykę. Fajnie czytać twój blog w2 językach.Pozdrawiam Cię serdecznie:)))))i miłego dnia życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście koronka jak "żywa" ;) piękne kartki- minimalistyczne, a jednocześnie eleganckie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Delikatne i eleganckie.
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie Zosia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uroczyście, elegancko i spokojnie. Bardzo mi się podoba:-)

  OdpowiedzUsuń