środa, 29 maja 2013

Z tagami i koronkami

Wersja karteczki z falbankami przypadła niektórym bardzo do gustu. Chcąc wykorzystać ostatnie już tagi z tej serii stworzyłam jeszcze jedną, w podobnym klimacie.Po wyniki mojego candy zapraszam jutro :) Miało być rozwiązanie z użyciem pana Randoma, ale wczoraj przeprowadziłam test i na 20 prób losowych aż 6 razy powtórzyła się jedna liczba, 4 razy inna - czyli 50% szans miały w sumie w zasadzie dwa numery! Przerażajace. Dlatego postanowiłam zaufać swojej ręce ;) dla kogo szczęśliwej - okaże się jutro ;)

Aaaa i jeszcze... znów chciałabym PODZIĘKOWAĆ za pewną bardzo niespodziewaną niespodziankę - naprawdę nie znajduję słów właściwych by oddać stan mojej duszy :) Ta Osoba wie o czym piszę :) Kochana dziękuję Ci bardzo :)

6 komentarzy:

 1. Piękna kartka !!!
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna kartka! Możesz kiedyś zrobić kursik jak taką zrobić ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Przednia kartka:-) I pełna zagadek, te kieszonki i tagi sprawiają, że ciągle trafia się na coś nowego i wywołującego uśmiech:-) A jeśli masz życzenie to serdecznie zapraszam na moją Loteryjkę Nie Tylko. Prócz tego co widać będzie Niespodziewanka:-) Jeśli Ci się spodoba to co zobaczysz będzie mi ogromnie miło widzieć w maleńkiej, acz bardzo przyjemnej, kolejce Kobietę Tak Twórczą i Tak Wielkiego Serca:-)

  OdpowiedzUsuń