niedziela, 8 maja 2016

Ważna uroczystość

Witajcie :)

Witam Was po dłuuugiej przerwie. Powoli staram się wrócić do żywych, ale czy do blogowania? Jest tyle ciekawych aktywności obecnie, że doby brakuje - ciągle żałuję, że nie zdążyłam zrobić czegoś innego... Np. dziś jeżdżąc na rowerze i ładując akumulatory na kolejny ciężki tydzień, myślami byłam przy kartach, które chciałabym zrobić, liftach, które przechodzą koło nosa, pomysłach bez realizacji... Odwieczne dylematy. Powoli postaram się nadrobić wszystkie braki i niedociągnięcia z ostatnich miesięcy.

Dzisiaj pokażę Wam kartkę na Święcenia Kapłańskie. Zdecydowałam się na bardzo stonowane kolorki - ciemną czekoladę i ecru oraz na minimalizm. Ta tekturka wydaje mi się tak elegancka i wymowna, że moim zdaniem nie potzreba więcej.Jak widzicie słońce skutecznie utrudniało mi fotografowanie ; ) wyraźny cień ;)

Kartkę posyłam na wyzwanie:
Papelia - 30.05

13 komentarzy:

 1. Kartka rewelacyjna i jaka gustowna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nazywam się Klaudia. Stworzyliśmy nowy serwis Platforma Kreatywna przeznaczona dla utalentowanych artystycznie osób. Naszym klubowiczom oferujemy zniżki na produkty i usługi, informacje, warsztaty i darmowe pliki do pobrania. Serwis jest darmowy. Zapraszam Cię: http://platformakreatywna.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi sie podoba Twoja propzycja, sliczna!!! Deliaktna i bardzo, bardzo elegancka, super kolorki. Podrawiam Cie Olu cieplo!!

  OdpowiedzUsuń
 4. gustowna praca, rzeczywiście ślicznie wygląda w minimalistycznym układzie :) pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna kartka,czasem niewiele ozdób potrzeba,żeby piękno pokazać:-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekna i elegancka. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo elegancka. Dziękuję za udział w wyzwaniu Papelii :)

  OdpowiedzUsuń