sobota, 3 stycznia 2015

Na dobry początek

Jest taka akcja, jeden raz do roku - od 23 lat, zawsze w styczniu, zawsze w zimie. Jest taka akcja, którą kojarzy każdy, gdzie w okół pojawia się tysiące czerwonych serduszek z charakterystycznym białym napisem.


W tym roku, podobnie jak wiele innych ochotniczek, postanowiłam wesprzeć Orkiestrę wykonując na licytację przepiśnik. Zachęcam bardzo do odwiedzenia bloga  akcji Scrapujemy z Sercem, gdzie można poczytać wiecej o całym przedsięwzięciu, zobaczyć prace dziewczyn, przeczytać wywiady z nimi.


Ale to tylko część akcji - ta najważniejsza dzieje się na Allegro To tutaj możecie licytować przepiśniki i zapiśniki moich koleżanek. Bardzo zachęcam Was do czynnego udziału w tym przedsięwzięciu :) Pewnie niejedno z Was dzięki sprzętowi zakupionego przez WOŚP zawdzięcza życie lub/i zdrowie swojego Maleństwa... Zróbmy coś razem :)

Oczywiście wszystkich chętnych zapraszam także do licytacji mojego przepiśnika tutaj.

A jak on wygląda? Oto kilka migawek :)

10 komentarzy:

 1. Piękna akcja :) Widzę że przepiśnik stworzyłaś z wielkim sercem :) Jest znakomity :) Pozdrawiam Cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szlachetne dzieło wyszło:) Super przepiśnik:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przepiękny i w moich ulubionych kolorach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł wsparcia WOŚP, a przepiśnik wspaniały :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło Cię POZNAĆ Olu:-)))
  A przepiśnik naprawdę z ogromem serca i duszy przygotowany. A łyżeczka, mniam! Świetny pomysł. Fajnie, że jesteś w tej akcji! Niestety ja za późno dojrzałam akcję, to efekt tego, że się tak opuściłam blogowo w tym roku, szkoda. Bardzo żałuję.
  Pozdrawiam ciepło:-))))))

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny, chociaż mi by się nie przydał, ledwo umiem zrobić herbatę. Ale za to na szczytny cel, gdybym widziała, może bym taki komuś bliskiemu sprawiła (żeby robił więcej pysznych rzeczy dla mnie :D).

  Ciepełka
  Martyna

  OdpowiedzUsuń