piątek, 24 stycznia 2014

"Ja mam 20 lat, Ty masz 20 lat, przed nami siódme niebo"

Taki tytuł nadałam mojej dzisiejszej karteczce. Szkoda tylko, że pierwsza część tekstu tej słynnej piosenki przeterminowała się w moim przypadku już lada moment 10 lat temu... Jedynie 20 lat świętuje Jubilatka. Także Oleńka ;) Dla Niej stworzyłam karteczkę typowo dziewczęcą, lekką i taką hm... słodką?
 

Obrazek na środku, niestety nie mojego autorstwa, dostałam go wraz z innymi przydasiami z karteczkowej wymiany, nawet nie bardzo pamiętam od kogo.
Walczę też ostro z Gimpem. Dziękuję Wam za wszystkie rady i sugestie, jak zawsze nieocenione :) Szczerze powiem, że dzisiejsze zdjęcia też mnie jeszcze nie zadowalają (ale im dłużej kombinuję - od 2 godzin obrabiam te 5 sztuk ;) to coraz gorzej wychodzi), ale - naprawdę widzę różnicę i aż sama się dziwię, że dokąd Ania mnie nie zmobilizowała to nie zdawałam sobie sprawy, że aż tyle praca na tym traci ;/ Dziękuję Ci Aniu :)

Karteczkę, jeszcze cieplutką posyłam  na wyzwanie Rapakivi. Moje wykreślankowe słowa to: brokat, sznurek, motyl, kremowy, warstwy. Czas 26.01.
oraz na Wyzwanie Szuflady z brokatemi (31.01)  Kartkowego ABC B jak Brokat. (3.02)

11 komentarzy:

 1. Olu, bardzo ladne zdjęcia, jesli chcialabys podeslac jakies to spokojnie moglabym ci obrobic w moim programie i odeslac, moze Ci sie spodobają:))Śliczna kartka, pięknie wykonana..Pozdrawiam Cię serdecznie i...życzę powodzenia we wyzwaniach..:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oleńko śliczna karteczka, tak dużo tam się dzieje a wszystko jakby jedna całość nic tam nie można ani ująć ani dodać jest taka doskonała:)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękna karteczka i zdjęcia też dobre:) Powodzenia w wyzwaniach:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocza, uwielbiam takie bogactwo na karteczkach, śliczniusia ta karteczka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Karteczka jest prześliczna :) Powodzenia w wyzwaniach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Powodzenia w wyzwaniach! Karteczka obłędna, cudne warstwy,pięknie ją ukwieciłaś, a perełki i zawieszka fantastycznie dopełniają kompozycję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. super karteczka dziękujemy za udział w wyzwaniu

  OdpowiedzUsuń
 8. Ile delikatności. Dziękujemy za udział w naszym drugim wyzwaniu kartkowym. =)

  OdpowiedzUsuń